Szampony

Szeroki wybór szamponów do włosów różnych typów.

Szampony

Odżywki

Nasza bogata gama odżywek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Odżywki

Maski

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masek do wszystkich rodzajów skóry

maski

GOLDWELL Styling HARDLINER - Ultra mocny akrylowy żel

Żel akrylowy Goldwell Styling Hardliner jest profesjonalnym preparatem fryzjerskim, stosowanym przez specjalistów w stylizacji nawet najtrudniejszych do ułożenia włosów. Ultra mocny akrylowy żel utrwala nawet najbardziej fantazyjne fryzury. Nie wykrusza się i nie powoduje opadania włosów. Usuwany tylko i wyłącznie przy użyciu ciepłej wody i szamponu.

Preparat Goldwell Styling Hardliner odporny jest nawet na bardzo wysoką wilgoć. Żel akrylowy chroni intensywny kolor włosów przed wypłowieniem. Fryzura jest mocna i niezwykle trwała. Niezawodny preparat Styling Hardliner jest nakładany na włosy suche lub wilgotne bezpośrednio przed lub w czasie stylizacji. Ultra mocna formuła zapobiega zmianom kształtu fryzury.

Preparat nadaje włosom blasku i energicznego wyglądu. Doskonale radzi sobie z każdym rodzajem włosów. Jednocześnie jest bezpieczny dla ich zdrowia i nie podrażnia skóry głowy. Stosowany przez profesjonalistów, dzięki internetowym sklepom fryzjerskim, dostępny jest również do nabycia dla tych, którzy pragną ułożyć fantazyjną fryzurę samodzielnie.