Szampony

Szeroki wybór szamponów do włosów różnych typów.

Szampony

Odżywki

Nasza bogata gama odżywek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Odżywki

Maski

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masek do wszystkich rodzajów skóry

maski

GOLDWELL Styling CRYSTAL TURN - Elastyczny wosk w żelu

Elastyczny wosk w żelu został zaprojektowany dla włosów kręconych, układanych lokówką lub po trwałej ondulacji. Podkreśla ich piękny skręt i nadaje im odpowiedni kształt. Gwarantuje elastyczność i sprężystość burzy loków.

Styling Crystal Turn zapewnia silny połysk włosom nawet najbardziej suchym i matowym. Elastyczny wosk w żelu chroni przed wysoką wilgotnością powietrza oraz szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Ekskluzywne kosmetyki fryzjerskie Golwell zabezpieczają włosy przed utratą głębokości koloru.

Styling Crystal Turn jest niezawodny w układaniu kręconych włosów. Zapewnia im średniej mocy utrwalenie, nie zlepiając ich i nie tworząc twardej powłoki. Jest łatwy w usunięciu i niezwykle praktyczny. Nakładany na wilgotne lub suche włosy preparat Goldwell gwarantuje efekt pięknych oraz pełnych blasku i wigoru loków. Styling Crystal Turn stosowany jest w salonach fryzjerskich przez specjalistów. Fryzjerski sklep internetowy umożliwia nabycie preparatu i stosowanie go do samodzielnej stylizacji.