Szampony

Szeroki wybór szamponów do włosów różnych typów.

Szampony

Odżywki

Nasza bogata gama odżywek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Odżywki

Maski

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masek do wszystkich rodzajów skóry

maski

TIGI Bed Head Styleshot Epic Volume Conditioner - Odżywka nadająca objętość

Epicka objętość włosów to marzenie każdej dużej i małej kobiety. Gęsta fryzura daje niesamowite pole do popisu w stylizacji no i przede wszystkim gwarantuje piękny wygląd. Niestety żywotność włosa nie jest taka długa jak by się mogło wydawać. Z roku na rok włosy wolniej rosną, a ich przyczepność się zmniejsza. Powstrzymajmy ten proces! W końcu jesteśmy jeszcze młode.

Odżywka Tigi Bed Head Styleshot Epic Volume Conditioner jest zastrzykiem energii dla zmęczonych kosmyków, dzięki czemu stają się one mocniejsze, zdrowsze i przestają wypadać. Skóra głowy jest skutecznie stymulowana do produkcji komórkowej, a to daje nam nowe, pełne siły włosy. Fryzura nabiera objętości, a stylizacja to wielka przyjemność.

Odżywka Tigi, wzmacniając włókna, sprawia, że włosy są grubsze. Szybkie rezultaty uzyskasz stosując Bed Head Styleshot Epic Volume Conditioner z szamponem z tej samej serii. Efekty widoczne są już po kilku tygodniach. Nie czekaj aż zgubisz więcej włosów, rozpocznij intensywną kurację na najwyższym poziomie.