Szampony

Szeroki wybór szamponów do włosów różnych typów.

Szampony

Odżywki

Nasza bogata gama odżywek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Odżywki

Maski

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masek do wszystkich rodzajów skóry

maski

TIGI Bed Head Small Talk - Krem dodający objętość, energię i styl

Krem dodający włosom objętość to zastrzyk energii i witamin. Twoja fryzura jest zmęczona, opada, nie poddaje się wymodelowaniu?

Zaaplikuj na włosy specjalnej formuły preparat Tigi Bed Head Small Talk, który je natychmiastowo wzmocni i obudzi niczym dawka kofeiny. Preparat bardzo skutecznie zagęszcza fryzurę i nadaje jej wyrazu. Podnosi kosmyki od nasady dzięki czemu wydają się optycznie pogrubione i pełne witalności. Krem Tigi jest doskonałym preparatem do modelowania włosów. Oddziela pasmo po pasmie, umożliwiając ich dowolne układanie. Wygładza niespokojną powierzchnię włosów i nadaje im promiennego blasku. Pozwala zachować pełna kontrolę nad fryzurą, która automatycznie przestaje się puszyć i elektryzować.

Wysoka ochrona przed wilgocią, kremu Tigi Bed Head Small Talk, gwarantuje zdyscyplinowaną postać przez wiele godzin. Wymodelowana fryzura nie wymaga kosmetycznych poprawek, nawet na całonocnej imprezie. Możesz bez problemów szaleć na parkiecie, a włosy pozostają gładkie lśniące i pełne zadziwiającej objętości.