Szampony

Szeroki wybór szamponów do włosów różnych typów.

Szampony

Odżywki

Nasza bogata gama odżywek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Odżywki

Maski

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masek do wszystkich rodzajów skóry

maski

GOLDWELL Styling CURL LOVE - Krem podkreślający loki i fale

Krem do stylizacji włosów kręconych i falowanych pomaga ujarzmić niesforne pasma, które puszą się lub samowolnie prostują. Preparat Styling Curl Love nawilża włosy kręcone, które są z natury suche i podłamane. Odżywia je i nadaje im piękny skręt.

Krem Goldwell pozwala kontrolować włosy kręcone nadając im elastyczność i sprężystość oraz pełen zdrowia wygląd. Dodatkowo, profesjonalny kosmetyk do stylizacji włosów, chroni kolor przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Stanowi również silną ochronę przed wysoką temperaturą urządzeń do stylizowania włosów.

Preparat Styling Curl Love utrwala upragnioną fryzurę i nadaje jej piękny, zdrowy blask. Stosowany na wilgotne włosy, pozwala wymodelować loki łatwo i szybko. Gwarantuje wspaniale efekty w połączeniu z suszarką z dyfuzorem lub lokówką. Pozwala również zapanować nad naturalnym skrętem, pozostawiając preparat na włosach wilgotnych do swobodnego wyschnięcia. Krem podkreślający loki i fale Goldwell wspaniale utrwala fryzurę, pozostawiając ją lśniącą i zdrową.