Szampony

Szeroki wybór szamponów do włosów różnych typów.

Szampony

Odżywki

Nasza bogata gama odżywek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Odżywki

Maski

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masek do wszystkich rodzajów skóry

maski

Lakiery do włosów - Tigi

Od zawsze człowiekowi towarzyszyły zabiegi stylizacyjne. Dawniej, już samo ułożenie fryzury było aktem stylizacyjnym. Oczywiście, współcześnie jest ich zdecydowanie więcej, są bardziej wymyślne, a produktów do stylizacji pojawia się z każdym rokiem coraz więcej. Wszystko dlatego, że każdy chce wyróżniać się z tłumu, ale przede wszystkim zachwycać jeśli nie oryginalną, to piękną i modną fryzurą. Niestety, ale tryb każdego dnia – całodzienna bieganina w połączeniu z niekorzystnymi warunkami pogodowymi takimi, jak palące słońce, deszcz czy śnieg sprawiają, że fryzura, nawet ta najbardziej misternie ułożona, po kilku godzinach staje się mało efektowna. Łatwo można temu zapobiec, stosując odpowiednie kosmetyki do stylizacji włosów. Na szczęście, dzisiaj jest w czym wybierać. Firmy specjalizujące się w opracowywaniu kosmetyków do włosów prześcigają się w ilości pomysłów na produkty. Jedną ze światowej sławy marek fryzjerskich jest Tigi. Z nią możesz mieć gwarancję, że Twoje włosy zawsze będą wyglądały zachwycająco.

Tigi to marka, która na światowym rynku pojawiła się w roku 1969. W Polsce znana jest od 4 lat. Jej twórcami są członkowie zespołu dyrektorów artystycznych Toni & Guy. Tym, co wyróżnia tę markę jest niezwykła dbałość o jakość kosmetyków. W tym celu, zanim trafią do sprzedaży bezpośredniej, są testowane w salonach fryzjerskich na całym świeci.

W celu wystylizowania włosów wybieramy spośród wielu rodzajów kosmetyków. Powszechnie używa się kosmetyków takich, jak: lakiery do włosów, pianki, spraye, gumy, woski, kremy modelujące, żele i wiele, wiele innych. Lakiery do włosów, to rodzaj kosmetyków, które są nieodzowne przy kreowaniu oryginalnych fryzur. Doskonale bowiem utrwalą każdą, nawet najbardziej wymyślną fryzurę. Najnowsze lakiery do włosów charakteryzują się szeregiem właściwości, które zachęcają do ich używania. Przede wszystkim, zapewniają trwałość fryzury, nawet w warunkach wysokiej wilgotności. Dodatkowo, łatwo można je zmyć szamponem do włosów. Dobrze, gdy lakiery do włosów nie obciążają fryzury i nie sklejają włosów. Nie powinny także wysuszać włosów. Oczywiście wiele zależy od umiejętnego stosowania tego rodzaju preparatów. Należy pamiętać, aby nie włosów nie spryskiwać lakierem ze zbyt bliskiej odległości oraz, aby, jak w przypadku wszystkich kosmetyków, nie przesadzić z jego ilością. Wtedy efekt będzie daleki od zamierzonego – włosy będą wyglądały jak sztuczny, sztywny „hełm”. Aby tego uniknąć należy trzymać się kilku prostych zasad oraz stosować lakiery do włosów opracowane przez najlepsze marki kosmetyczne. Tigi jest jedną z nich. Oferuje właśnie lakiery do włosów jako podstawowe środki do stylizacji.

Na tego typu rynku kosmetycznym istnieje wiele rodzajów lakierów do włosów. Opracowane zostały z myślą o konkretnych włosach. I tak, mamy lakiery między innymi do włosów:

  • cienkich

  • delikatnych

  • kręconych

Używanie kosmetyków adekwatnych do rodzaju włosów gwarantuje nie tylko lepszą skuteczność, ale także doskonałe efekty. Być może nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że podstawą we właściwej pielęgnacji włosów jest właśnie odpowiedni dobór do nich kosmetyków.

Warto wiedzieć, że pomimo faktu, iż marka Tigi zaistniała na polskim rynku dopiero 4 lata temu, zdążyła zdobyć zaufanie wielu klientów oraz mocną pozycję wśród innych, konkurencyjnych firm. Jest to owoc jakości tych produktów Tigi. W swojej ofercie posiada m.in. kosmetyki stworzone z myślą o kreatywnej stylizacji włosów. Wszystko dlatego, że Tigi potrafi doskonale wpisać się w panujące trendy we fryzjerstwie. Zaufaj marce i baw się swoimi włosami dowoli stylizując je lakierami do włosów Tigi! Nadaj świetny wygląd swoim włosom. Wyróżniaj się z tłumu i zachwycaj oryginalnymi i modnymi fryzurami!