Szampony

Szeroki wybór szamponów do włosów różnych typów.

Szampony

Odżywki

Nasza bogata gama odżywek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Odżywki

Maski

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masek do wszystkich rodzajów skóry

maski

PIELĘGNACJA WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH – GOLDWELL

Jednym z licznych problemów, który spędza sen z powiek wielu kobietom jest kłopot z włosami suchymi i zniszczonymi. Do takiego stanu włosów przyczynia się wiele czynników, m.in. zabiegi i środki stylizacyjne, szkodliwe promieniowanie UV, farbowanie. Niezwykle negatywnie wpływa gorące powietrze suszarki czy prostownicy. To tylko kilka spośród naprawdę długiej listy elementów niszczących włosy, które sprawiają, że stają się one łamliwe, a końcówki bardzo rozdwojone. Przez to każda, nawet najbardziej oryginalna fryzura nie robi dobrego wrażenia. Niestety, ale nie wszystkie te czynniki jesteśmy w stanie całkowicie zlikwidować. Na szczęście, przy użyciu odpowiednich kosmetyków opracowanych specjalnie na potrzeby włosów suchych i zniszczonych, można im przeciwdziałać. Tego typu włosy potrzebują wyjątkowej pielęgnacji i odpowiednich kosmetyków. Warto sięgnąć po serię produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów suchych i niszczonych Goldwell.

Goldwell to marka o niemieckim rodowodzie. Została założona przez młodego, wówczas 27-letniego, biznesmena zaraz po II wojnie światowej – w 1948 roku. Od tego czasu marka zdążyła zająć ugruntowaną, wysoką pozycję wśród innych firm kosmetycznych, które specjalizują się we wprowadzaniu do sprzedaży preparatów fryzjerskich. Ponadto, zaufanie miliona klientów niemal z całego świata jest drugim, zaraz po mocnej pozycji na rynku, argumentem potwierdzającym świetną jakość tych kosmetyków. Goldwell stworzył kilka serii produktów, z których każda poświęcona jest innemu rodzajowi włosów. Wśród nich znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych:

  • szampon
  • odżywka
  • maska

Te trzy produkty są podstawą jeśli chodzi o właściwą pielęgnację. Kosmetyki przeznaczone do włosów suchych i zniszczonych powinny charakteryzować się szczególnymi właściwościami. Przede wszystkim muszą delikatnie oczyszczać. Nie mogą zbyt mocno ingerować w strukturę włosy, by jeszcze bardziej ich nie osłabić. Dodatkowo, ważne, by włosy, po zastosowaniu preparatów, były nawilżone i wygładzone. Należy jednak przy tym pamiętać, by nie używać zbyt dużej ilości kosmetyku, ponieważ może to doprowadzić do obciążenia włosów. Przez to będą wyglądały mało efektownie, jakby były przetłuszczone. Ponadto, nie będą się dobrze układać. pielęgnacja włosów suchych i zniszczonych powinna też zapobiegać łamliwości i rozdwajaniu się końcówek. Po ich użyciu, włosy powinny wyglądać zdrowo, jak po wyjściu od fryzjera oraz zachwycać pełnią blasku. Szampon do włosów suchych i zniszczonych Goldwell cechuje się zawartością protein pashminowych oraz systemem repair. Dzięki temu włosy zostają lepiej pokryte czynnikami odbudowującymi, a tym samym są gładkie i mają piękny połysk. Doskonałe rezultaty można osiągnąć przy równoczesnym stosowaniu szamponu z odżywką na przemian z maską. Taka intensywna kuracja odbudowująca pomoże przywrócić blask i zdrowie nawet najbardziej zniszczonym i przesuszonym włosom.

Dużą zaletą kosmetyków Goldwell jest ich wydajność. W kwestii szamponu, świetnie się pieni i posiada wygodną butelkę z pompką. Wszystkie preparaty charakteryzują się pięknym , pobudzającym zmysły zapachem. Dodatkowo, producenci zadbali o to, by opakowania były dość dużą. Dzięki temu nie trzeba często kupować kosmetyku. Warto także wiedzieć, że wiele profesjonalnych kosmetyków dostępnych jest tylko w salonach fryzjerskich. Na szczęście nie jest tak w przypadku produktów do włosów Goldwell. Każdy możę je nabyć w dobrych sklepach kosmetycznych. Choć ich ceny nie należą do najniższych, to warto w nie zainwestować. Duża wydajność produktów oraz znakomite efekty po ich zastosowaniu warte są każdej ceny. Jak wiadomo, piękna i zdrowia nie można przecenić. Należy pamiętać, by pielęgnacja włosów suchych i zniszczonych odbywała się przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonych kosmetyków. Tylko wtedy uda się osiągnąć najlepsze efeky.

Już dziś zadbaj o to, by pielęgnacja włosów suchych i zniszczonych była profesjonalna! Pomogą Ci w tym kosmetyki Goldwell.