Szampony

Szeroki wybór szamponów do włosów różnych typów.

Szampony

Odżywki

Nasza bogata gama odżywek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Odżywki

Maski

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę masek do wszystkich rodzajów skóry

maski

MASKI DO WŁOSÓW – GOLDWELL

Współcześnie, niezwykle wiele czynników oddziałuje na kondycję naszych włosów. Niestety, w większości są to bardzo szkodliwe wpływy. Należy zdawać sobie sprawę, że należą do nich m.in.:

niewłaściwe nawyki żywieniowe kiepski stan zdrowia częste i coraz bardziej inwazyjne zabiegi stylizacyjne koloryzacja szkodliwe promieniowanie UV, bądź, dla odmiany, mroźne powietrze zanieczyszczenia znajdujące się niemalże wszędzie dookoła nas naturalne predyspozycje np. do zbyt intensywnego przetłuszczania się włosów

Niestety, ale wielu z tycz czynników nie jesteśmy w stanie całkowicie zlikwidować. Możemy jednak hamować ich negatywne działanie poprzez używanie odpowiednich kosmetyków. W celu zregenerowania bardzo zniszczonych włosów, warto sięgnąć po maski. Na szczęście, obecny rynek kosmetyczny jest bardzo bogaty. Dzięki temu możemy wybierać spośród niezliczonej liczby firm i produktów. Tym samym mamy szansę wybrać produkty, które będą jak najbardziej odpowiednie do konkretnego rodzaju włosów. Godna polecenia jest marka Goldwell.

Goldwell to firma, która została założona tuz po II wojnie światowej, bo już w roku 1948. Jej ojcem jest niemiecki biznesmen Hans Erich Dotter liczący wówczas 27 lat. Jego młody i świeży umysł zaowocował powstaniem innowacyjnej marki, która do dzisiejszego dnia odważnie kroczy w przyszłość. Tworzy kosmetyki, które charakteryzują się naprawdę świetną jakością i wyróżniają się spośród wielu innych, konkurencyjnych marek. Są to świetne produkty dla osób, które potrzebują intensywnej terapii odbudowującej włosy zniszczone. Świetnie do tego celu nadają się maski do włosów.

Tego typu produkty fryzjerskie cechują się intensywnym działaniem. Dzięki temu są doskonałym ratunkiem dla włosów, które zostały mocno zniszczone np. przez działanie szkodliwych promieni słonecznych bądź częste przeprowadzanie zabiegów stylizacyjnych. Na włosy bardzo negatywnie wpływa gorące powietrze prostownicy czy suszarki. O ile z tego pierwszego urządzenia jesteśmy w stanie zrezygnować, o tyle z suszarki nie zawsze. W związku z tym włosy wymagają specjalnej ochrony i intensywnej odbudowy. Na co dzień możemy korzystać z dobroczynnego wpływu odżywek. Jednak nie jest to terapia wystarczająca. Jej doskonałym uzupełnieniem są właśnie maski do włosów. Różnią się one od popularnych odżywek tym, że stosuje się je rzadziej, ale ich działanie jest silniejsze. Należy jednak uważać, aby nie nanieść preparatu zbyt dużo na włosy, ponieważ efekt będzie wówczas mało estetyczny i efektowny. Dobrze jest również omijać włosy tuż przy nasadzie głowy. W przeciwnym wypadku będą się one znacznie szybciej przetłuszczać, a przecież nie o to chodzi w pielęgnacji włosów zniszczonych i przesuszonych. Oczywiście, tak, jak w przypadku każdego kosmetyku, również maski do włosów występują w wielu wariantach. Stosuje się je w zależności od potrzeby.

Wyróżniamy maski m.in. do włosów:

  • farbowanych
  • suchych
  • zniszczonych
  • delikatnych
  • trudnych w rozczesywaniu

Oczywiście istnieją także maski, które podkreślają włosy kręcone i falowane, a także takie, które są przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów. Zadaniem tych drugich jest po prostu odżywianie włosów. Dla uzyskania maksymalnie zadowalających efektów używania jakiejkolwiek maski do włosów, warto ograniczyć te czynniki, które sprzyjają osłabieniu ich kondycji, np. niektóre zabiegi stylizacyjne, czy częste farbowanie. Warto także zmienić swoje nawyki żywieniowe, jeśli są nieodpowiednie.

Wybierając maski, koniecznie należy kierować się swoim rodzajem włosów. Wtedy działanie kosmetyku będzie najlepsze. Poza tym, warto zdawać sobie sprawę z tego, że wybór preparatów adekwatnych do rodzaju włosów jest fundamentalną zasadą warunkującą najlepszą pielęgnację.

Zaufaj marce, której zaufały już miliony profesjonalistów i klientów niemal z całego świata. Ciesz się zdrowiem i siłą swoich włosów. Zainwestuj w maski do włosów Goldwell! Zainwestuj w piękno.